notesoon-about-header

NoteSoon چيست؟

تا حالا برای شما پيش آمده است كه در محل كار خود نياز داشته باشيد تا لينك مطلب يك وب سايت را در جايي ذخيره كنيد و بعدا در فرصت مناسب آن را در منزل و هر جای ديگري مطالعه كنيد؟
تا حالا براي شما پيش آمده است كه مطلب وب سايتي نظر شما را جلب كرده باشد و بخواهيد لينك آن مطلب را هم براي خود ذخيره كنيد و هم برای دوستان و آشنايان از طريق ايميل و يا پيامك ارسال كنيد؟
تا حالا برای شما پيش آمده است كه بخواهيد لينك مطلب يك وب سايت و يا يك فايل موسيقي ، تصويري،فشرده و ... را برای دوست خود ارسال كنيد؟
تا حالا براي شما پيش آمده لينك يك مطلب و يا يك فايل را بخواهيد از طريق باركد QR بر روي گوشي و يا گجت هوشمند خود ذخيره كنيد؟
امروزه با رشد صعودي و پر شيبدار وب سايتها در اينترنت ، انسانها با وب سايتهاي زيادي در مورد يك مطلب روبه رو ميشوند،اينترنت زندگي انسانهاي قرن 21 رو درگير خودش كرده است.مطمئنا خيلي براي شما پيش آمده كه بخواهيد لينكهاي مورد علاقه خود را در جايي ذخيره كنيد ، خيلي ها از راهاي متفاوتي استفاده مي كنند ، ولي امروز ميخواهم وب سايتي را به شما معرفي كنم تا با آن در هر جا و با هر گجتي بتوانيد لينك مطالب و يا فايلهاي مورد علاقه خود را ثبت و يا مديريت كنيد و بتوانيد هميشه به لينكهاي خود كه رضايت شما را جلب كرده است دسترسي داشته باشيد

داستان NoteSoon

بله درست خوانديد ، اين سرويس يك داستان دارد.
روزی متوجه شدم برای ثبت لينكها يم و ذخيره اونها برای آنكه دوباره بتوانم در فرصت مناسب
به آنها دسترسی داشته باشم و با خيالی آسوده آنها را مطالعه كنم ، به سختی دچار میشوم ، برای همين فكر كردم
چگونه میتوانم لينكهای خودم را خيلی سريع ذخيره و دسته بندی كنم!؟از دوستانم سوال كردم آنها هم همين مشكل را تجربه كرده بودند.
برای همين تصميم گرفتم برای حل اين مشكل چاره انديشی كنم كه NoteSoon به ذهنم رسوخ كرد​، يك ايده كه می تواند بسيار كارآمد باشد.
NoteSoon يك ايده می باشد كه عملی شده است ، و شما در حال حاضر شاهد فاز اول اين ايده می باشيد.

هدف چيست؟

همانطور كه ذكر شد ، هدف از ايجاد اين سرويس فراهم كردن مكانی برای ذخيره ، دسته بندی و مديريت لينكهای شما می باشد.
اين سرويس به شكلی طراحی شده است تا شما فقط با سه حركت لينك مورد نياز خود را ثبت كنيد.

به همين سادگي!
اين لينكها مي توانند لينك دانلود يك فايل ، لينك مطلب طنز از يك وب سايت و يا لينك يك مطلب جالب و خواندني و علمي باشد.
اين سرويس به شكلي طراحي شده است كه نيازي به پركردن فرم عضويت نداريد و فقط با ثبت اولين لينك خود داراي يك حساب كاربري با نام كاربري ايميلي كه وارد كرديد و كلمه عبوري كه بصورت خود كار ايجاد شده است و به همان ايميل ارسال ميشود ، خواهيد شد.
سپس با ايميل و نام كاربري خود مي توانيد وارد پنل كاربري شده و لينكهايي كه ثبت كرده ايد ، بازيابي كنيد و يا آنها را با تعريف كردن دسته هاي دلخواه ، دسته بندي كنيد همچنين مي توانيد براي لينكهاي خود جهت سهولت در بازيابي آنها يك عنوان تعريف كنيد و يا از طريق بخش جستجو در لينكها به دنبال يك لينك خاص كه قبلا ثبت كرديد باشيد.
همچنين در زمان ثبت يك لينك مي توانيد شاهد باركد QR لينك باشيد و آن را نيز در گجت خود ذخيره و يا پيامك كنيد.شما در قسمت تنظيمات پنل كاربري مي توانيد با فعال كردن امكان ارسال يك كپي به ايميل ، هميشه يك نسخه از لينكهاي ثبت شده خود را نيز در ايميل خود داشته باشيد.
شما به راحتي مي توانيد بجاي وارد كردن ايميل خودتان ، ايميل دوست و يكي از آشناهايتان را هنگام ثبت وارد كنيد تا آن لينك براي او ثبت شود و يك حساب كاربري هم براي او ايجاد گردد.
تمامي اين امكانات بصورت رايگان در اختيار شما قرار گرفته است ، البته بايد توجه داشت كه اين نسخه از سرويس NoteSoon در فاز اول مي باشد ، و در فازهاي بعدي اين پروژه شاهد سرويسهاي متنوع و جالبتري خواهيد بود.

ايده NoteSoon توسط چه كسی ايجاد شد؟

اين ايده توسط 'ميلاد مغنيانی' ايجاد شده است ،ميلاد مغنيانی در سال 85 وارد دانشگاه توس مشهد شد.و شروع به خواندن نرم افزار كامپيوتر كرد.
او دارای دو ثبت اختراع در زمينه روباتيك می باشد ، به همين دليل به مدت 2 سال مدير انجمنهای علمی دانشگاه به فعاليت پرداخت.
به دليل تجربه اش در زمينه روباتيك به عنوان مدير روباتيك تيم علمی بسيج دانشگاه فردوسی مشهد انتخاب شد و در كنار اعضا در مسابقات
روباتيك بابل و تبريز شركت كرد.
او در زمينه امنيت وب و وب سرور نيز فعاليتهایی داشت و در حال حاضر نيز در اين رابطه به وب مسترها مشاوره می دهد.
پس از اتمام دانشگاه و رفتن به خدمت مقدس سربازی در شركت ايران ياسا در واحد IT مشغول به كار شد و روزانه 12 ساعت برنامه نويسی ميكند
تخصص وی كه نرم افزارهای Desktop و ويندوزی می باشد ، علاقه شدیدی نيز به دنیای وب دارد ، او يك وب سايت آموزشی به آدرس آموزشهای تصويری كامپيوتر نيز راه اندازی كرده است.

آيا NoteSoon وابسته به سازمانهای دولتی و غير دولتی می باشد؟

همانطور كه می دانيد اين سرويس يك ايده شخصی می باشد ، و وابسته به هيچ گونه سازمان دولتی و غير دولتی نمی باشد.
وب سايت NoteSoon تابع قوانين جمهوری اسلامی ايران است و هرگونه كپی برداری از اين ايده پيگرد قانونی خواهد داشت.